: با آب اکسیژنه با اطمینان سبزیهارا ضدعفونی کنین

بررسیای نوین روی شکلای جور واجور  ضد عفونی ها نشون داده که بهترین و بی نظیرترین ضدعفونی کننده آب اکسیژنه س همانطوریکه از اسمش پیداست تشکیل شده از آب و اکسیژنه که واسه تمیز کردن خونه و میکروبهای آشپزخانه بکار میره

و حتی با اون جرم گیری هم میشه و با اون بهداشت رو به خونه هامون میاریم  و بزودی حتی کثیفترین و آلوده ترین مکانها هم  ضدعفونی می شن وقتی مریضی دارای عفونته واسه میکروب زدایی هم وسیله بسیار خوبیه.

آب اکسیژنه ظرفیت اکسیدسازی بالایی داره و می تونه میکروبا رو نابود کنه و به خاطر همین مناسب ترین ماده واسه حفظ بهداشت محیطه.

هم اینکه واسه اینکه سیستم دفاعی بدن به درستی وظیفه خود رو بکنه، بدن آب اکسیژنه رو واسه مقابله با عفونتا تولید می کنه. گلبو لای سفید خون، آب اکسیژنه رو به عنوان اولین راه دفاعی علیه باکتریا، ویروسا و مواد سمی تولید می کنن.

هم اینکه آب اکسیژنه توانایی بالایی در پاکسازی سطوح کثیف داره. در مطالعه ای مشخص شد پاکسازی سطوح بیمارستانی با به کار گیری آب اکسیژنه قسمت بزرگی از میکروبا رو نابود می کنه.

این ماده به دلیل توانایی بالای باکتری زدایی واسه درمان عفونت های واژن، مشکلات سینوس، عفونت گوش و جوش هم اینکه واسه ضدعفونی کردن سبزیجات استفاده می شه.

های دکتر

.

منبع :