: مجله آکا ایران: متخصصین امراض پوستی می گن که اثر داغون کننده روی پوست سر معنایی نداره. از طرفی، موی نورانی و سالم هم یکی از خواسته های هر شخصیه.
 
  اگه به فکر داشتن موهای نورانی، کلفت، بلند و براق هستین، ما می تونیم راه حلی طبیعی رو به شما معرفی کنیم. این روش بدون نیاز به هیچ ماده شیمیایی به دست میاد.
 
خیلی از افراد فکر می کنن که درمان موهای آسیب دیده به وسیله پیاز قرمز بسیار موثر بوده و چندین تن از بازیگران هالیوودی هم از این روش استفاده می کنن. متخصصین امراض پوستی هم می گن که این روش هیچ نوع اثر داغون کننده ای روی پوست سر نداره.
 

: با آب پیاز موهاتون رو بشورید تا تقویت شه

پیاز پر از سولفوره و به خاطر همین یه ماده استثنایی حساب می شه. سولفور هم تولید کلاژن در بدن رو تحریک کرده و در نتیجه رشد مو سرعت میگیره.
 
کسائی که از این روش استفاده کردن، می گن که نتیجه به کار گیری آب پیاز قرمز در عرض یه ماه مشخص می شه.
 
روش درست کردن و چگونگی مصرف اونم ساده س!. کافیه چهار پیاز متوسط رو رنده کرده و آب اونا رو بگیرین. سرتون رو به مدت ۱۵ دقیقه با آب پیاز ماساژ بدین. اگه عجله ندارین اجازه بدین تا آب پیاز یه ساعت روی سرتون بمونه.
 
پس از ماساژ سر با آب پیاز، سرتون رو برابر عادی شسته و از نرم کننده مو استفاده کنین. ماهی دو مرتبه این کار رو انجام بدین. نگران نباشین، موهاتون بوی بدی به خود نمی گیره.
 

منبع :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *