: خواص آلوئه ورا   گرمای تابستون و آفتاب سوزان خورشید همه علاقه ما به تابستون رو در خود خلاصه کردن و مشکلاتی چون آفتاب سوختگی و خشکی پوست و حتی شکنندگی موها ایجاد می کنن. واسه این که بتونیم رابطه بهتری با این فصل برقرار کنیم استفاده محصولاتیه که مناسب فصل گرما تولید شده […]

: با آلوئه ورا بهترین دوست تابستونی آشنا شید

خواص آلوئه ورا 

 گرمای تابستون و آفتاب سوزان خورشید همه علاقه ما به تابستون رو در خود خلاصه کردن و مشکلاتی چون آفتاب سوختگی و خشکی پوست و حتی شکنندگی موها ایجاد می کنن. واسه این که بتونیم رابطه بهتری با این فصل برقرار کنیم استفاده محصولاتیه که مناسب فصل گرما تولید شدن. یکی از موادی که در این اجناس به کار میره گیاه آلوئه ورا هستش. این گیاه نقش معجزه آسایی در مراقبت از پوست و مرطوب نگه داشتن اون داره. ادامه مطلب رو بخونین تا به دلایل استفاده اون در تابستون پی ببرین.

وقتی با پوست بدون محافظ زیر آفتاب بیرون برید عواقب بدی به دنبال داره. عواقبی چون سوختگی، قرمزی و پوسته پوسته شدن که در اثر زیرآفتاب موندن ایجاد می شه. شاید حالا توقع داشته باشی که درباره کرمای ضد آفتاب و SPF براتون بگم اما حالا که دیگه این مشکلات واسه پوست ایجاد شدن باید به فکر راهی واسه درست کردن اون باشیم.بهترین راه استفاده آلوئه وراه. شاید این گیاه نتونه به سرعت آفتاب سوختگیا رو درمان کنه اما می تونه در طول دوره بهبود و درمان پوست رو خنک و آرامش دهد. اگه به فکر سفری به کنار دریا هستین همراه خود ژل یا مرطوب کننده آلوئه ورا ببرین تا پس از آفتاب به پوست و بدن خود بمالید. اگه پوست صورت دچار آفتاب سوختگی شده با تمیز کننده آلوئه ورا اونو بشوئید.

آلوئه ورا آبرسان پوست

آلوئه ورا علاوه بر خاصیت آرامش دهنده واسه پوست خاصیت آبرسانی هم داره. روغن این گیاه پوستایی که زیادتر از اندازه خشک شدن رو مرطوب می کنه و مانع پوسته پوسته و خشک شدن پوست می شه. این فصل سال مرطوب نگه داشتن پوست خیلی با اهمیته چون گرمای تابستون رطوبت طبیعی پوست رو میگیره. تلاش کنین لوسیونی که استفاده می کنین رو اول با آلوئه ورا ترکیب کنین.

آلوئه ورا نرم کننده مو

خاصیت مرطوب کننده و آبرسان این گیاه واسه موها هم کاربرد داره و می تونه موهای خشک و شکننده رو درمان کنه. اگه موهاتون در اثر آب دریا و استخر شکننده و خشک شده باشه فقط کافیه ماسک موی آلوئه ورا استفاده کنین تا لطافت و درخشندگی رو به اون برگردونین.

سایت بدونیم

اخبار در رابطه:

چیجوری پوست خود رو با برگ آلوئه ورا مرطوب کنیم؟

ژل آلوئه ورا یه بازسازی کننده عجیب!

ماسک آلوئه ورا و چای سبز ضد جوش و جوش

خواص دارویی آلوئه ورا رو دست کم نگیرید

فواید آلوئه ورا واسه شما

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *