مجله زندگی ایده آل: در روزای پرمشغله کاری که شاید فشار کار و استرس بین کار شما رو کلافه کرده و این پریشونی باعث می شه خلق تون تنگ شه، به شما پیشنهاد می کنیم از معجزه بوی عطرتون واسه بهتر شدن و بالاتر رفتن روحیه تون استفاده کنین؛ بو کردن یه رایحه  خوشبو بین شلوغی کار می تونه شما رو مهربون تر کنه تا با انرژی بیشتری به کاراتون برسین؛ پیشنهاد ما به شما اینه که حتما بین فعالیتای روزانه تون و فرار از خستگی روزمره و کلافه بودن کمی به خودتون عطر بزنین. بوهای پیشنهادی این شماره تازگیا در مجله لایف استایل اوپرا واسه خوش اخلاقی و مهربون تر شدن افراد پیشنهاد شده، ما هم به شما پیشنهاد می کنیم واسه داشتن اخلاقی مهربون تر در طول روز این بوها رو از دست ندین.

Jeanne Lanvin

واسه مهربون تر شدن اخلاق تون بهتره سراغ بوهایی برید که بویی ترش و شیرین داشته باشن تا در میان اسانسایی که به مشام تون می رسه احساس بهتری داشته باشین؛ شکوفه میوه گلابی، تمشک وحشی و شکوفه نارنج از اصلی ترین درون مایه های این رایحه خوشبو هستن. در کنار هم قرار گرفتن اسانس تمشک و نارنج انرژی و سرحالی رو به شما منتقل می کنه که از درون احساس آرامش می کنین. وقتی که رایحه این عطر رو بو می کنین احساس می کنین یه ظرف سالاد میوه تابستونی و خوشمزه رو بو کرد ه اید.

La Petite Robe Noire Guerlain

اگه تحمل گرمای تابستون رو ندارین و از گرما کلافه و بداخلاق میشین به شما پیشنهاد می کنیم عصاره ترش و خنک لیموترش و مرکبات رو بو کنین تا مهربون تر شید؛ ترکیب شکوفه ترنج، لیمو و شکوفه پرتقال در کنار شکوفه گل ختمی در رایحه این عطر به مانند دوش گرفتن تو یه روز گرم تابستانیه و حال تون رو بهتر می کنه.

Pretty Hot

بوی ترش و تند رایحه این عطر ناخودآگاه ذهن رو بیدار می کنه؛ شکوفه فلفل قرمز و عنبر در کنار ترشی شکوفه پرتقال خونی بویی متفاوت رو به مشام میرسونه. اگه جزو اون دسته از آدمایی هستین که دوست دارین متفاوت باشین و با بوی عطرتون از خستگیای روزمره نجات پیدا کنین، این عطر رو انتخاب کنین.

Island Michael Kors Bermuda

شیرینی نارگیل در کنار وانیل شما رو از درون ریلکس می کنه و روحیه کاری تون رو بالاتر برده هم اینکه تحمل تون رو در برابر فشارهای کاری و استرسای روزمره بیشتر می کنه؛ اگه می خواین اخلاق مهربون تری داشته باشین رایحه این عطر رو به شما پیشنهاد می کنه.

Flowerific

اگه از طرفداران بوهای گلی هستین، رایحه این عطر رو از دست ندین؛ با بو کردن این عطر گویی تو یه باغ پر از گل قدم گذاشته اید و احساس می کنین روحیه تون لطیف تر شده.شک نکنین با بو کردن شکوفه گلا اعتمادبه نفس و روحیه تون بالا میره و احساس خوشحالی بیشتری می کنین. واسه مهربون تر شدن در محیط کاری به شما پیشنهاد می کنیم از این رایحه گلی به خودتون بزنین تا  با اخلاقی بهتر و مهربون تر به کارتون ادامه بدین.  

Badgley Mischka Couture

رایحه این عطر پیشنهاد خاص ایده آل به شماس! اگه واسه یه شب عاشقونه و خاص آماده میشین تا  با همسرتون واسه خوردن شام و جشن گرفتن سالگرد عروسی، نامزدی یا مناسبت خاصی بیرون برید، کافیه در لحظه آخری که آماده شدین یه پیس از رایحه این عطر رو به خودتون بزنین تا بوی باشکوه و پیچیده اش شما رو مهربون تر از اون چیزی که هستین، نشون بده. پخش شدن بوی شیرین شکوفه بنفشه، یاسمین، آلو، توت مشکی، شهد گلابی و نعناع هندی حس خوشایندتری رو به شما و همسرتون منتقل می کنه.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *