: با 5 ماسک میوه ای صورت تون رو قشنگتر کنین

: .

اگه می خواید پوستی لطیف و شفاف داشته باشین از ماسکایی که معرفی میکنیم استفاده کنین.

.

ماسک سیب

نصف سیب رو رنده کرده و با یه قاشق چای خوری ماست، یه قاشق چای خوری آرد جوی دو سر و ۲ قاشق آبلیموی تازه مخلوط کنین و نیم ساعت روی پوستتون بمالید. این ماسک مانند پیلینگ عمل کرده و به پاک سازی پوست کمک می کنه. واسه نتیجه مطلوب این ماسک رو هفته ای یه بار روی پوستتون بمالید.

ماسک موز

۲ عدد موز رو رنده کرده با ۲ قاشق عسل و ۲ قاشق ماست به مدت نیم ساعت روی پوستتون ماساژ بدین. این ماسک شفاف کننده بوده و در دراز مدت لکه های پوستی رو برطرف می کنه.

ماسک هلو

یه هلو رو رنده کرده و با ۵۰ گرم ماست مثل یه کرم روی پوستتون (صورت ) بمالید. ۱۵ دقیقه صبر کنین و بعد اونو بشورید. مالیدن این ماسک به صورت روزانه به پوست صورت موجب می شه تا پوست شما خشک نشه. این ماسک تقویت کننده س و به ماهیچه ها محکم می کنه.

ماسک خیار

یه عدد خیار رو رنده کنین و با نعناع تازه کوبیده شده و یه قاشق چای خوری آبلیموی تازه و یه عدد سفیده تخم مرغ مخلوط کنین و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست صورتتون بمالید. این ماسک به دلیل دارا بودن خیار و نعناع نقش مهمی در کاهش التهابات پوستی داره. نعناع می تونه از اثرات بد گرمای روی پوست کم کنه.

ماسک آناناس

آب آناناس رو گرفته و روی صورتتون بمالید و ۱۰ دقیقه ماساژ بدین. پس از ۵ دقیقه صورتتون رو بشورید. آب آناناس تقویت کننده ماهیچه های صورته. خاصیت آروم سازی داشته و از خستگی پوست جلوگیری می کنه. واسه صاف و براق شدن پوست ۶۰ گرم آناناس رو آب گرفته و با ۶۰ گرم پودر مغز بادام شیرین مخلوط کنین و به مدت ۱۵ دقیقه روی صورتتون بمالید.

منبع :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *