بازاریابی دیجیتالی مسلماً یکی از چالش برانگیزترین ، خلاقانه ترین ، تحقق بخشیدن ، پاداش دهنده و همیشه در حال تغییر مسیرهای شغلی است که در دنیای امروز وجود دارد.

دیجیتال

نه تنها شغلی در بازاریابی دیجیتال فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه پتانسیل درآمدی بسیار عالی است و هرگز از یادگیری یا فشار دادن مرزهای حرفه ای خود دست نخواهید داشت.

اما ، مانند هر رشته ای که ارزش نمک آن را دارد ، برای پیشرفت در نردبان ، حرکت به یک طاقچه و لذت بردن از یک حرفه طولانی ، ماندگار و پاداش در بازاریابی دیجیتالی ، باید اولین شغل ورود خود را به سطح زمین برسانید – و در اینجا موارد ضروری است. مهارتهای لازم برای انجام این کار

Analytics and Advertising

ما در عصری زندگی می کنیم که مارک ها و مشاغل دارای داده های دیجیتال بی ارزش و ارزنده ای در نوک انگشتان خود هستند و این یک بازاریاب دیجیتالی است که برای جمع آوری ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل این بینش ها برای تصمیم گیری آگاهانه و ایجاد کمپین های تأثیرگذار اقدام کند.

با این حساب ، برای اطمینان از شغل بازاریابی دیجیتال در سطح ورودی ، باید درک اساسی از گوگل Analytics و نحوه استفاده از سیستم عاملها برای تصمیم گیری مبتنی بر داده ها بدست آورید.

علاوه بر این ، با درک اصول تبلیغاتی برای پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) ، با استفاده از بستر AdWords Google برای ایجاد ، تولید و انتشار تبلیغات هدفمند افزایش جستجوی آنلاین در سطح اساسی ، شانس خود را برای رسیدن به ورودی خوب افزایش می دهید- سطح شغل بازاریابی دیجیتال به صورت تصاعدی.

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

سئو یکی از اساسی ترین عناصر زرادخانه مهارت های هر بازاریاب دیجیتال است: نه تنها ارتباط تنگاتنگی با تبلیغات PPC ، بازاریابی محتوا و بسیاری از عناصر دیگر بازاریابی دیجیتالی دارد ، بلکه بدون درک دقیق اصول اساسی ممکن است خودتان هم باشید. افتادن از رقابت

بازاریابی محتوا

بهینه سازی موتور جستجو در اصل ، مربوط به شیوه های کمک به گسترش دسترسی آنلاین یک برند و افزایش رتبه آن در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) برای افزایش آگاهی ، بهبود دید و در نهایت ، ترغیب تبدیل های بیشتر است.

نوشتن نگارش

نوشتن مقاله نویسی یکی از مهمترین مهارتهایی است که تاکنون یاد خواهید گرفت. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، از شما انتظار می رود مقادیر عظیمی از محتوای قانع کننده ، جذاب و قابل هضم را تولید کنید – بنابراین دانستن نحوه انجام این کار بسیار ضروری است.

از وبلاگها گرفته تا ایمیل تا کپی وب سایت و کتابهای الکترونیکی ، توانایی ایجاد ، تهیه و ویرایش نسخه کپی یک مهارت ارزشمند برای یک بازاریاب دیجیتال است. داشتن سطح مهارت کافی ممکن است به شما کمک کند از سایر کاندیداها متمایز شوید زیرا بازاریابی محتوا برای رسیدن به اهداف تجاری مهمتر می شود.

از این گذشته ، بازاریابی محتوا ۶۲٪ کمتر از بازاریابی خارج از کشور هزینه می کند و ۳ برابر بیشتر منجر به تولید می شود!

در اینجا یک راهنمای مبتدی برای نوشتن نسخه متقاعد کننده وجود دارد که به شما کمک می کند.

بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

با توجه به نکته قبلی ، درک کامل از اصول بازاریابی محتوا و همچنین بازاریابی در رسانه های اجتماعی ضروری است اگر می خواهید برای یک نقش ارزشمند بازاریابی دیجیتال در سطح ورودی در نظر گرفته شوید.

امروزه مصرف کنندگان از مطالب ارزشمند الهام بخش ، جذاب و متنوعی برخوردار هستند که پاسخی به سؤال های سوزناک ترین آنها می دهند – و این مارک ها را به خودشان واگذار می کند.

به همین ترتیب ، یادگیری مفاهیم اصلی بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی بر عهده شماست ، بنابراین مهارت های اساسی برای تولید محتوای قانع کننده و ایجاد گفتگوهای معنادار را با مخاطب هدفمند در طیف وسیعی از نقاط لمسی داشته باشید.

تقریبا نیمی از افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله اخبار و اطلاعات خود را به صورت آنلاین دریافت می کنند – و این تعداد در حال افزایش است. اگر یک کارفرمای آینده نگر بداند که شما این موضوع را درک می کنید ، به احتمال زیاد خودتان این کار را می کنید.

روندهای نوظهور

با توجه به ماهیت خود ، بازاریابی دیجیتال به طور مداوم در حال تغییر است و برای به دست آوردن یک حرفه پر ثمر در این زمینه ، شما باید درک کاملی از جدیدترین تغییرات و روندهای صنعت نشان دهید. تعداد بی پایان انتشارات و منابع عالی در آنجا وجود دارد ، بنابراین مطمئن شوید که از آنها به نفع خود استفاده می کنید.

اگرچه چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد ، هنگامی که پای خود را پیدا کردید و انگیزه خود را پیدا کردید ، کمی شک دارید که بعنوان یک بازاریاب دیجیتال شکوفا باشید. اگر می خواهید مهارتهای اساسی مورد نیاز برای موفقیت را در هنگام نمایش استعدادهای تازه کار خود بدست آورید ، دیپلم حرفه ای ما در بازاریابی دیجیتال ممکن است برای شما باشد.